Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
   
 
  składy zespołów I liga

GOSTYNIN TEAM

Wiek

Wzrost

   Pozycja

1.     

Paweł Dolak

24

194

Środkowy

2.     

Marcin Liberadzki

20

194

Środkowy

3.     

Kamil Jaworski

31

187

Rozgrywający

4.     

Szymon Musiał

25

188

Przyjmujący

5.     

Kamil Waszkowski

21

184

Atakujący

6.     

Mateusz Banasiak

22

187

Rozgrywający

7.     

Krzysztof Jankowski

21

182

Libero

8.     

Dominik Wojdecki

19

182

Przyjmujący

9.     

Tomasz Jaśkiewicz

23

179

Libero

10.   

Artur Borowy

19

189

Środkowy

11.   

Piotr Pośpieszyński

28

177

Przyjmujący

12.   

Adam Kaszewski

20

188

Środkowy

13.   

Mateusz Krawczyk

19

187

Przyjmujący

14.   

 

 

 

 

15.   

 

 

 

 

T

Kamil Jaworski














FARBIS Łowicz

Wiek

Wzrost

Pozycja

1.

Cezary Dolowiec

26

179

Przyjmujący

2.

Mariusz Szczepański

37

180

Przyjmujący

3.

Błażej Lewandowski

21

183

Przyjmujący

4.

Karol Joachimek

28

195

Przyjmujący

5.

Kacper Dur

20

182

Rozgrywający

6.

Daniel Szczęsny

21

180

Rozgrywający

7.

Mariusz Misiura

22

186

Atakujący

8.

Piotr Chrapulski

26

187

Środkowy

9.

Damian Górski

26

197

Środkowy

10.

Sebastian Zakrzewski

21

186

Środkowy

11.

Adam Rymarkiewicz

21

189

Środkowy

12.

Dominik Kuś

26

172

Libero

13.

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

15.

 

 

 

 

TR

Cezary Dołowiec














SZCZAWIN KOŚCIELNY

Wiek

Wzrost

Pozycja

1.

Lewandowski Dariusz

 

 

 

2.

Damian Skonieczny

 

 

 

3.

Patryk Skonieczny

 

 

 

4.

Dawid Skonieczny

 

 

 

5.

Michał Palmowski

 

 

 

6.

Bińkowski Hubert

 

 

 

7.

Cichosz Michał

 

 

 

8.

Kowalczyk Bartek

 

 

 

9.

Kaczmarek Daniel

 

 

 

10.

Kowalczyk Jakub

 

 

 

11.

Maślankowski Dawid

 

 

 

12.

Kuliński Mateusz

 

 

 

13.

Olejniczak Adam

 

 

 

14.

 

 

 

 

15.

 

 

 

 

TR

 













ZAXA Rdutów

Wiek

Wzrost

Pozycja

1.

Arkadiusz Wawrzyniak

 

 

 

2.

Damian Andrzejczak

 

 

 

3.

Krzysztof Andrzejczak

 

 

 

4.

Bartłomiej Nykiel

 

 

 

5.

Bartłomiej Słomczewski

 

 

 

6.

Sebastian Nykiel

 

 

 

7.

Adam Kowalewski

 

 

 

8.

Krzysztof Sadowski

 

 

 

9.

Daniel Wiankowski

 

 

 

10.

Adam Matczak

 

 

 

11.

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

13.

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

15.

 

 

 

 

TR

 















KS AURA ŁĄCK

Wiek

Wzrost

Pozycja

1.

Grzebinoga Marcin

 

 

 

2.

Bogacki Mariusz

 

 

 

3.

Królikowski Maciej

 

 

 

4.

Lewandowski Łukasz

 

 

 

5.

Szypryt Łukasz

 

 

 

6.

Czuchra Łukasz

 

 

 

7.

Licbtblau Krzysztof

 

172

Libero

8.

Luciński Łukasz

 

 

 

9.

Niemociński Damian

 

 

 

10.

Hejcelman Adam

 

 

 

11.

Flak Tomasz

 

 

 

12.

 

 

172

 

13.

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

15.

 

 

 

 

TR

 













GKS BEDLNO

wiek

wzrost

pozycja

1.

Breszczyński Jakub

 17

195

środkowy

2.

Gajewski Mateusz

 24

187

przyjmujący

3.

Grzegorzewski Damia

 22

192

atakujący

4.

Kamil Jaros

 19

183

atakujący

5.

Kostusiak Marcin

 19

182

przyjmujący

6.

Kubiak Tomasz

 21

190

przyjmujący

7.

Pasikowski Damian

 19

182

środkowy

8.

Psiurski Krzysztof

 38

180

rozgrywający

9.

Sokołowicz Paweł

 20

186

środkowy

10.

Szcześniak Dariusz

 23

189

przyjmujący

11.

Topolski Marcin

 20

180

przyjmujący

12.

 

 

 

 

13

 

 

 

 

14

 

 

 

 

15

 

 

 

 

TR

Kubiak Ignacy

KR

Jaros Marcin















Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
 
Reklama
 
Zespołu startujące w KALS 2012 -2013
 
I Liga
1.Waleczne Pumy Kutno
2.Gostynin Team
3.GKS Bedlno
4.Szczawin Kościelny
5.ZAXA Rdutów
6.AZS WSGK Kutno
7.Aura Łąck
8.Farbis Łowicz
II Liga
1.Stone Team Kamień
2.Volley Team Żychlin
3.Bzura Sobota
4.Zryw Kutno
5.Rolpuch Kutno
6.Kaszewy
7.Fenix Kutno
8.Potężne Kaczory
III Liga
1.Łęczyca
2.Chem Pak Kutno
3.Agropol Kutno
4..Witonia
5.Mazew /g.Daszyna
6 Centr Pack
7. UKS Gladiator Parzęczew
8. BKS Bratoszewice
Organizator
 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie
dyr. Paweł Ślęzak
99-300 Kutno Kosciuszki 26
Komisarz Ligi
 
Marek Witkowski
e-mail : marwit165@wp.pl
Miejsce rozgrywek
 
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kutnie ul. Łąkoszyńska 9
 
118994 odwiedzający
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=