Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
   
 
  II runda- terminarz i wyniki

             Terminarz I liga – II runda 2011-2012

I

22.01.2012

1.         

Godz.9.00

BEDLNO - ZRYW

3 - 1

(25-15)(22-25)(25-15) (25-14)

2.         

Godz.13.15

AZS - SZCZAWIN

1 - 3

(23-25)(25-16)(19-25) (27-29)

3.         

Godz.14.30

GOSTYNIN - ZAXA

3 - 0

(25-19)(25-19)(25-14)

4.         

Godz.15.45

PUMY - HOTEL

3 - 0

(25-09)(25-21)(25-22)

29.01.2012 Wolny termin

II

05.02.2012

5.         

Godz.09.00

ZAXA - SZCZAWIN

0 - 3

(18-25)(08-25)(19-25)

6.         

Godz.10.15

PUMY - GOSTYNIN

0 - 3

(14-25)(19-25)(22-25)

7.         

Godz.11.30

ZRYW - HOTEL

3 - 1

(25-11)(14-25)(25-22) (25-15)

8.         

Godz.12.45

AZS - BEDLNO

1 - 3

(25-21)(25-27)(22-25) (22-25)

III

12.02.2012

9.         

Godz.12.00

PUMY - ZAXA

3 - 0

(25-13)(25-21)(25-10)

10.      

Godz.13.15

BEDLNO - SZCZAWIN

3 - 1

(25-23)(25-18)(20-25) (25-23)

11.      

Godz.14.30

GOSTYNIN - ZRYW

3 - 0

(25-19)(25-17)(25-20)

12.      

Godz.15.45

AZS - HOTEL

3 - 1

(25-14)(25-21)(22-25) (25-18)

IV

19.02.2012

13.      

Godz.09.00

AZS - ZRYW

3 - 1

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

14.      

Godz.10.15

GOSTYNIN - HOTEL

3 - 1

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

15.      

Godz.11.30

PUMY - SZCZAWIN

3 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

16.      

Godz.12.45

BEDLNO - ZAXA

3 - 1

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

V

26.02.2012

17.      

Godz.9.00

BEDLNO - HOTEL

3 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

18.      

Godz.10.15

GOSTYNIN - SZCZAWIN

3 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

19.      

Godz.11.30

PUMY - ZRYW

3 - 1

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

20.      

Godz.12.45

AZS - ZAXA

3 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

VI

04.03.2012

21.      

Godz.09.00

PUMY - AZS

3 - 1

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

22.      

Godz.10.15

ZRYW - SZCZAWIN

1 - 3

(00-00)(00-00)(00-00(00-00)(00-00))

23.      

Godz.11.30

GOSTYNIN - BEDLNO

2 - 3

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

24.      

Godz.12.45

HOTEL - ZAXA 

1 - 3

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

VII

11.03.2012

25.      

Godz.12.00

HOTEL - SZCZAWIN

1 - 3

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

26.      

Godz.13.15

AZS - GOSTYNIN

0 - 3

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

27.      

Godz.14.30

ZRYW - ZAXA

3 - 2

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

28.      

Godz.15.45

PUMY - BEDLNO

2 - 3

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

Baraż o utrzumanie się w I lidze:
17.03. 2012 godz. 10.00 ( do dwóch wygranych setów)
Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
 
Reklama
 
Zespołu startujące w KALS 2012 -2013
 
I Liga
1.Waleczne Pumy Kutno
2.Gostynin Team
3.GKS Bedlno
4.Szczawin Kościelny
5.ZAXA Rdutów
6.AZS WSGK Kutno
7.Aura Łąck
8.Farbis Łowicz
II Liga
1.Stone Team Kamień
2.Volley Team Żychlin
3.Bzura Sobota
4.Zryw Kutno
5.Rolpuch Kutno
6.Kaszewy
7.Fenix Kutno
8.Potężne Kaczory
III Liga
1.Łęczyca
2.Chem Pak Kutno
3.Agropol Kutno
4..Witonia
5.Mazew /g.Daszyna
6 Centr Pack
7. UKS Gladiator Parzęczew
8. BKS Bratoszewice
Organizator
 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie
dyr. Paweł Ślęzak
99-300 Kutno Kosciuszki 26
Komisarz Ligi
 
Marek Witkowski
e-mail : marwit165@wp.pl
Miejsce rozgrywek
 
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kutnie ul. Łąkoszyńska 9
 
118994 odwiedzający
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=