Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
   
 
  I runda - terminarz i wyniki 2012-2013




             Terminarz I liga – I runda 2012-2013

I

18.11.2012

1.

Godz.9.00

Gostynin –Aura Łąck

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

2.

Godz.10.15

Bedlno - ZAXA

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

3.

Godz.11.30

AZS - Szczawin

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

4.

Godz.12.45

Pumy – Farbis Łowicz

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

II

25.11.2012

5.

Godz.12.00

Gostynin - ZAXA

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

6.

Godz.13.15

AZS - Farbis Łowicz

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

7.

Godz.14.30

Pumy - Aura Łąck

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

8.

Godz.15.45

Bedlno - Szczawin

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

III

02.12.2012

9.

Godz.09.00

AZS - Gostynin

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

10.

Godz.10.15

Pumy - Bedlno

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

11.

Godz.11.30

ZAXA - Aura Łąck

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

12

Godz.12.45

Farbis Łowicz - Szczawin

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

IV

09.12.2012

13.

Godz.12.00

Gostynin - Szczawin

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

14.

Godz.13.15

Bedlno - Farbis Łowicz

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

15.

Godz.14.30

Pumy - ZAXA

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

16.

Godz.15.45

AZS - Aura Łąck

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

V

16.12.2012

17.

Godz.9.00

Pumy - Gostynin

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

18

Godz.10.15

Aura Łąck - Szczawin

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

19.

Godz.11.30

AZS - Bedlno

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

20.

Godz.12.45

ZAXA - Farbis Łowicz

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

 

23.12.2012 – wolny termin

 

VI

06.01.2013

21

Godz.12.00

Gostynin -  Farbis Łowicz

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

22.

Godz.13.15

AZS - ZAXA

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00(00-00)(00-00))

23.

Godz.14.30

Pumy - Szczawin

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

24.

Godz.15.45

Bedlno - Aura Łąck

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

VII

13.01.2013

25.

Godz.09.00

Gostynin - Bedlno

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

26.

Godz.10.15

ZAXA - Szczawin

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

27.

Godz.11.30

Farbis Łow - Aura Łąck

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)

28.

Godz.12.45

Pumy - AZS

0 - 0

(00-00)(00-00)(00-00) (00-00)(00-00)














Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
 
Reklama
 
Zespołu startujące w KALS 2012 -2013
 
I Liga
1.Waleczne Pumy Kutno
2.Gostynin Team
3.GKS Bedlno
4.Szczawin Kościelny
5.ZAXA Rdutów
6.AZS WSGK Kutno
7.Aura Łąck
8.Farbis Łowicz
II Liga
1.Stone Team Kamień
2.Volley Team Żychlin
3.Bzura Sobota
4.Zryw Kutno
5.Rolpuch Kutno
6.Kaszewy
7.Fenix Kutno
8.Potężne Kaczory
III Liga
1.Łęczyca
2.Chem Pak Kutno
3.Agropol Kutno
4..Witonia
5.Mazew /g.Daszyna
6 Centr Pack
7. UKS Gladiator Parzęczew
8. BKS Bratoszewice
Organizator
 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie
dyr. Paweł Ślęzak
99-300 Kutno Kosciuszki 26
Komisarz Ligi
 
Marek Witkowski
e-mail : marwit165@wp.pl
Miejsce rozgrywek
 
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kutnie ul. Łąkoszyńska 9
 
118994 odwiedzający
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=