Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
   
 
  punktujący zagrywą II runda



 

 II Liga

Drużyna

R

1.

2.

3.

4.

5.

6.

R

1.         

Rzymkowski Jacek

Rolpuch

3

0/3

0/3

1/4

0/4

0/4

1/5

5

2.         

Rzymkowski Mateusz

Rolpuch

1

0/1

0/1

0/1

0/1

0/1

0/1

1

3.         

Trzcinka Maciej

Rolpuch

1

0/1

0/1

0/1

0/1

1/2

0/2

2

4.         

Trzcinka Piotr

Rolpuch

1

0/1

0/1

0/1

0/1

0/1

0/1

1

5.         

Kamiński Janusz

Rolpuch

2

0/2

0/2

0/2

1/3

1/4

2/6

6

6.         

Kubasiński Bartosz

Rolpuch

1

0/1

0/1

1/2

0/2

1/3

0/3

3

7.         

Kubasiński Marcin

Rolpuch

0

-

1/1

0/1

0/1

0/1

0/1

1

8.         

Matusiak Bartosz

Rolpuch

1

0/1

0/1

0/1

0/1

0/1

0/1

1

9.         

Kubiak Zbigniew

Rolpuch

2

1/3

1/4

0/4

0/4

1/5

0/1

1

10.      

Fortuna Marcin

Żychlin

4

0/4

0/4

1/5

0/5

0/5

0/5

5

11.      

Chabowski Błażej

Żychlin

4

0/4

0/4

0/4

0/4

0/4

0/4

4

12.      

Florczak Krzysztof

Żychlin

7

0/7

1/8

0/8

0/8

3/11

0/11

11

13.      

Dzięgielewski Witold

Żychlin

7

1/8

0/8

0/8

0/8

1/9

2/11

11

14.      

Mroziak Rafał

Żychlin

1

0/1

1/2

0/2

0/2

3/5

0/5

5

15.      

Chabowski Błażej

Żychlin

1

0/1

1/2

0/2

0/2

0/2

0/2

2

16.      

Kiliński Łukasz

Żychlin

0

-

-

-

-

-

1/1

1

17.      

Jastrzębski Damian

Żychlin

1

1/2

3/5

0/5

0/5

1/6

2/8

8

18.      

Fortuna Marcin

Żychlin

0

-

1/1

0/1

0/1

0/1

0/1

1

19.      

Dołowiec Cezary

Łowicz

6

0/6

0/6

1/7

0/7

0/7

0/7

7

20.      

Misiura Mariusz

Łowicz

9

0/9

0/9

1/10

0/10

0/10

1/11

11

21.      

Chrapulski Piotr

Łowicz

7

0/7

0/7

0/7

0/7

0/7

0/7

7

22.      

Marszałek Hubert

Łowicz

2

0/2

0/2

0/2

0/2

0/2

0/2

2

23.      

Lewandowski Błażej

Łowicz

1

1/2

0/2

0/2

0/2

0/2

1/3

3

24.      

Rymarkiewicz Adam

Łowicz

1

0/1

1/2

0/2

1/3

0/3

0/3

3

25.      

Podrażka Marcin

Łowicz

4

1/5

1/6

0/6

0/6

1/7

3/10

10

26.      

Pietrzak Adam

Łowicz

1

1/2

0/2

1/3

0/3

0/3

0/3

3

27.      

Górski Damian

 

0

1/1

2/3

1/4

1/5

0/5

0/5

5

28.      

Matuszewski Mateusz

Łąck

8

1/9

0/9

0/9

3/12

1/13

2/15

15

29.      

Milewski Bartek

Łąck

2

0/2

0/2

0/2

0/2

2/4

0/4

4

30.      

Końpa Marcin

Łąck

6

1/7

0/7

0/7

0/7

0/7

2/9

9

31.      

Uniszkiewicz Tomasz

Łąck

4

0/4

0/4

1/5

1/6

0/6

0/6

6

32.      

Rytczak Marcin

Łąck

1

0/1

0/1

0/1

0/1

0/1

0/1

1

33.      

Niepogoda Mateusz

Łąck

1

0/1

0/1

0/1

2/3

0/3

0/3

3

34.      

Kopeć Amadeusz

Łąck

0

2/2

1/3

1/4

1/5

2/7

1/8

8

35.      

Paliwoda Łukasz

Łąck

1

0/1

0/1

0/1

0/1

0/1

0/1

1

36.      

Rek Krzysztof

Łąck

0

-

-

-

-

1/1

0/1

1

37.      

Luciński Łukasz

Łąck

5

0/5

0/5

0/5

0/5

0/5

0/5

5

38.      

Skonieczny Damian

Stone

8

1/9

0/8

0/8

0/8

0/8

3/11

11

39.      

Skonieczny Dawid

Stone

4

0/4

1/5

1/6

1/7

1/8

2/10

10

40.      

Skonieczny Patryk

Stone

3

2/5

2/7

0/7

3/10

0/10

0/10

10

41.      

Palmowski Michał

Stone

4

0/4

0/4

0/4

3/7

0/7

1/8

8

42.      

Kłys Mateusz

Stone

2

0/2

0/2

0/2

0/2

0/2

0/2

2

43.      

Kłys Rafał

Stone

2

1/3

0/3

0/3

0/3

0/3

0/3

3

44.      

Kołodziejski Tomasz

Stone

4

0/4

0/4

0/4

0/4

0/4

0/4

4

45.      

Przepiórkowski Marcin

Staszic

5

2/7

1/8

1/9

2/11

1/12

1/13

13

46.      

Kowalewski Dawid

Staszic

3

0/3

0/3

0/3

0/3

0/3

0/3

3

47.      

Wiśniewski Maciej

Staszic

2

0/2

0/2

0/2

0/2

0/2

0/2

2

48.      

Świątkowski Adam

Staszic

3

0/3

0/3

0/3

1/4

1/5

1/6

6

49.      

Kamil Matuszewski

Staszic

2

0/2

0/2

0/2

0/2

0/2

0/2

2

50.      

Rogala Maciej

Staszic

1

1/2

0/2

0/2

0/2

0/2

0/2

2

51.      

Chmiel Adrian

Staszic

0

-

-

-

-

1/1

0/1

1

52.      

Bielawski Przemysław

Staszic

0

2/2

0/2

0/2

1/3

0/3

0/3

3

53.      

Żydowa Krzysztof

Staszic

1

1/1

0/1

0/1

0/1

0/1

0/1

1

54.      

Stasiak Kamil

Kaszewy

4

0/4

0/4

0/4

1/5

2/7

0/7

7

55.      

Krzyżaniak Konrad

Kaszewy

2

0/2

0/2

0/2

0/2

0/2

0/2

2

56.      

Stasiak Jarosław

Kaszewy

4

0/4

0/4

0/4

0/4

0/4

1/5

5

57.      

Pajor Dawid

Kaszewy

1

0/1

0/1

0/1

0/1

1/2

0/2

2

58.      

Kowalczyk Marcin

Kaszewy

2

0/2

0/2

0/2

0/2

0/2

0/2

2

59.      

Aniszewski Rafał

Kaszewy

0

-

2/2

1/3

0/3

0/3

0/3

3

60.      

Filipowski Wiesław

Kaszewy

0

-

2/2

1/3

0/3

0/3

0/3

3

61.      

Braun Maciej

Kaszewy

0

-

-

-

1/1

1/2

0/2

2

Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
 
Reklama
 
Zespołu startujące w KALS 2012 -2013
 
I Liga
1.Waleczne Pumy Kutno
2.Gostynin Team
3.GKS Bedlno
4.Szczawin Kościelny
5.ZAXA Rdutów
6.AZS WSGK Kutno
7.Aura Łąck
8.Farbis Łowicz
II Liga
1.Stone Team Kamień
2.Volley Team Żychlin
3.Bzura Sobota
4.Zryw Kutno
5.Rolpuch Kutno
6.Kaszewy
7.Fenix Kutno
8.Potężne Kaczory
III Liga
1.Łęczyca
2.Chem Pak Kutno
3.Agropol Kutno
4..Witonia
5.Mazew /g.Daszyna
6 Centr Pack
7. UKS Gladiator Parzęczew
8. BKS Bratoszewice
Organizator
 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie
dyr. Paweł Ślęzak
99-300 Kutno Kosciuszki 26
Komisarz Ligi
 
Marek Witkowski
e-mail : marwit165@wp.pl
Miejsce rozgrywek
 
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kutnie ul. Łąkoszyńska 9
 
118624 odwiedzający
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=