Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
   
 
  II liga - MVP meczu

                          Najlepszy zawodnik meczu I runda

I

13.11.2011

1.         

Godz.14.15

ROLPUCH - ŻYCHLIN

Rafał Mroziak - Żychlin

2.         

Godz.15.15

ŁOWICZ - ŁĄCK

Mariusz Misiura -Łowicz

3.         

Godz.16.15

STONE - ŻYCHLIN

Damian Skonieczny -Stone

4.         

Godz.17.15

ŁOWICZ - STASZIC

Hubert Marszałek - Łowicz

II

20.11.2011

5.         

Godz.09.00

ROLPUCH - ŁĄCK

 Marcin Końpa -Aura

6.         

Godz.10.00

STASZIC - KASZEWY

Jarosław Stasiak - Kaszewy 

7.         

Godz.11.00

ŁĄCK - ŻYCHLIN

 Krzysztof Florczak - Żychlin

III

27.11.2011

8.         

Godz.09.00

KASZEWY - ŻYCHLIN

 Witold Dziegielewski - Żychlin

9.      

Godz.10.00

ŁOWICZ - ŻYCHLIN

 Cezary Dołowiec - Łowicz

10.      

Godz.12.00

ROLPUCH - STASZIC

Janusz Kamiński -Rolpuch 

IV

04.12.2011

11.      

Godz.16.15

ŁĄCK - STONE

 Dawid Skonieczny - Stone

12.      

Godz.17.15

STONE - KASZEWY

 Damian Skonieczny - Stone

V

11.12.2011

13.      

Godz.09.00

ROLPUCH - KASZEWY

 Dariusz Matusiak - Rolpuch

14.      

Godz.11.00

STONE - STASZIC

 Mateusz Kłys - Stone

VI

18.12.2011

15.      

Godz.14.15

ŁOWICZ - STONE

 Patryk Skonieczny -Stone

16.      

Godz.15.15

ROLPUCH - STONE

 Patryk Skonieczny -Stone

VII

08.01.2012

17.      

Godz.10.00

ŁĄCK - KASZEWY

 Mateusz Matuszewski - Aura

18.      

Godz.11.00

ŁĄCK - STASZIC

Krzysztof Rek - Aura 

VII

15.01.2012

19.      

Godz.14.15

ŁOWICZ - ROLPUCH

 Cezary Dołowiec - Farbis

20.      

Godz.15.15

ŁOWICZ - KASZEWY

 Mariusz Misiura _ Farbis

21.      

Godz.16.15

STASZIC - ŻYCHLIN

 Krzysztof Flarczak - Żychlin

     MVP meczu II Liga – II runda

I

22.01.2012

1.         

Godz.10.15

ŁOWICZ - KASZEWY

Cezary Dołowiec- Farbis

2.         

Godz.11.15

STASZC - KASZEWY

Marcin Rogala - Staszic

3.         

Godz.12.15

ŁOWICZ - STASZIC

Damian Górski - Farbis

II

29.01.2012

4.         

Godz.10.00

KASZEWY - ŻYCHLIN

Wiesław Filipowski -Kaszewy

5.         

Godz.11.00

STONE - ŻYCHLIN

Błażej Chabowski-Żychlin

III

05.02.2012

6.         

Godz.14.15

ŁOWICZ - ŻYCHLIN

Dominik Kuś - Farbis

7.         

Godz.15.15

ŁOWICZ -STONE

Cezary Dołowiec - Farbis

8.         

Godz.16.15

STONE - KASZEWY

Jarosław Stasiak - Kaszewy

IV

12.02.2012

9.         

Godz.09.00

ŁĄCK - ŻYCHLIN

Krzysztof Lihtblaun - Aura

10.      

Godz.10.00

ŁĄCK - STONE

Marcin Końpa - Aura

11.      

Godz.11.00

ROLPUCH - ŻYCHLIN

Damian Jastrzębski - Żychlin

V

19.02.2012

12.      

Godz.14.15

STASZIC - ŁĄCK

Tomasz Uniszkiewicz – Aura

13.      

Godz.15.15

KASZEWY - ROLPUCH

Marcin Świątkowski -Kaszewy

14.      

Godz.16.15

ROLPUCH- ŁĄCK

Arkadiusz Kopeć - Aura

VI

26.02.2012

15.

Godz.14.15

ROLPUCH - STASZIC

 Bartosz Kubasiński - Rolpuch

VII

04.03.2012

16.

Godz.14.15

STASZIC - ŻYCHLIN

 Rafał Mrozik - Żychlin

17.

Godz.15.15

ROLPUCH - STONE

Michał Palmowski - Stone

18.

Godz.16.15

STASZIC - STONE

 Roman Skonieczny - Stone

VII

11.03.2012

19.

Godz.09.00

ŁOWICZ - ŁĄCK

 Krzysztof Lichtblaun - Aura

20.

Godz.10.00

ŁOWICZ - ROLPUCH

 Mariusz Misiura - Farbis

21.

Godz.11.00

ŁĄCK - KASZEWY

 Marcin kańpo - Aura

Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
 
Reklama
 
Zespołu startujące w KALS 2012 -2013
 
I Liga
1.Waleczne Pumy Kutno
2.Gostynin Team
3.GKS Bedlno
4.Szczawin Kościelny
5.ZAXA Rdutów
6.AZS WSGK Kutno
7.Aura Łąck
8.Farbis Łowicz
II Liga
1.Stone Team Kamień
2.Volley Team Żychlin
3.Bzura Sobota
4.Zryw Kutno
5.Rolpuch Kutno
6.Kaszewy
7.Fenix Kutno
8.Potężne Kaczory
III Liga
1.Łęczyca
2.Chem Pak Kutno
3.Agropol Kutno
4..Witonia
5.Mazew /g.Daszyna
6 Centr Pack
7. UKS Gladiator Parzęczew
8. BKS Bratoszewice
Organizator
 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie
dyr. Paweł Ślęzak
99-300 Kutno Kosciuszki 26
Komisarz Ligi
 
Marek Witkowski
e-mail : marwit165@wp.pl
Miejsce rozgrywek
 
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kutnie ul. Łąkoszyńska 9
 
118624 odwiedzający
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=