Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
   
 
  Tabela najlepiej zagrywajacych

         

Lp.

Nazwisko i imię

Drużyna

Suma

Miejsce

1.         

Topolski Marcin

Malina Piątek

34

  3

2.         

Sokołowicz Paweł

Malina Piątek

14

16

3.         

Meczyński Tomasz

Malina Piątek

15

14

4.         

Jaros Kamil

Malina Piątek

  2

54

5.         

Ciechomski Kamil

Malina Piątek

12

23

6.         

Barański Dominik

Malina Piątek

10

25

7.         

Barański Marcin

Malina Piątek

  8

30

8.         

Gałązka Pa

Malina Piątek

  2

55

9.         

Kozielski Nikodem

Malina Piątek

  2

56

10.      

Pałka Adam

Malina Piątek

  3

47

11.      

Czajkowski Michał

GOKiS Łanięta

18

  9

12.     

Woźniak Michał

GOKiS Łanięta

  5

37

13.     

Włodarczyk Marek

GOKiS Łanięt

17

10

14.      

Szczęsny Dawid

GOKiS Łanięt

15

13

15.      

Szczęsny Michał

GOKiS Łanięt

  1

61

16.      

Stachecki Michał

GOKiS Łanięt

  8

28

17.      

Polakowski Paweł

GOKiS Łanięt

  9

27

18.      

Szczęsny Daniel

GOKiS Łanięt

  4

42

19.      

Czajkowski Adam

GOKiS Łanięt

  1

60

20.      

Wieczorek Dariusz

Zryw Kutno

  6

35

21.      

Dyszkiewicz Jakub

Zryw Kutno

16

12

22.      

Szczepański Mariusz

Zryw Kutno

22

7

23.      

Krawczyk Sławomir

Zryw Kutno

  6

36

24.      

Wichrowski Tomasz

Zryw Kutno

14

15

25.      

Stokfisz Konrad

Zryw Kutno

  1

62

26.      

Świątkowski Marcin

LZS Krzyżanów

   8

31

27.      

Stasiak Kamil

LZS Krzyżanów

 10

27

28.      

Liczkowski Artur

LZS Krzyżanów

   5

38

29.      

Żydowo Krzysztof

LZS Krzyżanów

   4

42

30.      

Kutkowski Marcin

LZS Krzyżanów

   5

39

31.      

Konowalski Adrian

LZS Krzyżanów

   2

57

32.      

Wójciński Paweł

Marpap Kutno

45

  2

33.      

Zawadzki Adrian

Marpap Kutno

  3

46

34.      

Kacprzak Krzysztof

Marpap Kutno

55

  1

35.      

Budzyński Leszek

Marpap Kutno

  3

45

36.      

Zawadzki Leszek

Marpap Kutno

19

  9

37.      

Babecki Paweł

Marpap Kutno

12

20

38.      

Kacprzak Waldemar

Marpap Kutno

  6

34

39.      

Rybski Rafał

Marpap Kutno

  3

44

40.      

Kotkowski Jacek

Marpap Kutno

  1

59

41.      

Majchrzak Bartosz

Elgo Lighting

  4

41

42.      

Banasiak Mateusz

Elgo Lighting

12

18

43.      

Jaśkiewicz Tomasz

Elgo Lighting

13

17

44.      

Musiał Szymon

Elgo Lighting

25

  5

45.      

Dolak Paweł

Elgo Lighting

23

  6

46.      

Pośpieszyński Piotr

Elgo Lighting

13

19

47.      

Kujawa Tomasz

Elgo Lighting

  7

32

48.      

Jaworski Kamil

Elgo Lighting

  2

51

49.      

Jędrzejewski Bogdan

Elgo Lighting

  4

40

50.      

Waszkowski Kamil

Elgo Lighting

12

22

51.      

Banasiak Waldemar

Elgo Lighting

  1

58

52.      

Pietrzak Dominik

Witonia

  3

48

53.      

Andrzejczak Łukasz

Witonia

  3

49

54.      

Wieczorek Michał

Witonia

  3

50

55.      

Ślepecki Piotr

Witonia

  4

43

56.      

Staliński Andrzej

Witonia

10

26

57.      

Jędrzejczak Jan

Witonia

  4

41

58.      

Ślepecki Przemysław

Witonia

  1

63

59.      

Pasikowski Damian

Gim.Żychlin

12

21

60.      

Kowalski Dominik

Gim.Żychlin

29

  4

61.      

Grajek Michał

Gim.Żychlin

16

11

62.      

Chabowski Błażej

Gim.Żychlin

  8

29

63.      

Błęcki Kamil

Gim.Żychlin

12

19

64.      

Florczak Krzysztof

Gim.Żychlin

  7

33

65.      

Kaczmarek Adrian

Gim.Żychlin

11

24

66.      

Dzięgielewski Witek

Gim.Żychlin

  2

53

67.

Marczak Waldemar

Gim.Żychlin

  2

53

 

 

 

 

 

Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
 
Reklama
 
Zespołu startujące w KALS 2012 -2013
 
I Liga
1.Waleczne Pumy Kutno
2.Gostynin Team
3.GKS Bedlno
4.Szczawin Kościelny
5.ZAXA Rdutów
6.AZS WSGK Kutno
7.Aura Łąck
8.Farbis Łowicz
II Liga
1.Stone Team Kamień
2.Volley Team Żychlin
3.Bzura Sobota
4.Zryw Kutno
5.Rolpuch Kutno
6.Kaszewy
7.Fenix Kutno
8.Potężne Kaczory
III Liga
1.Łęczyca
2.Chem Pak Kutno
3.Agropol Kutno
4..Witonia
5.Mazew /g.Daszyna
6 Centr Pack
7. UKS Gladiator Parzęczew
8. BKS Bratoszewice
Organizator
 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie
dyr. Paweł Ślęzak
99-300 Kutno Kosciuszki 26
Komisarz Ligi
 
Marek Witkowski
e-mail : marwit165@wp.pl
Miejsce rozgrywek
 
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kutnie ul. Łąkoszyńska 9
 
118994 odwiedzający
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=