Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
   
 
  III liga- punktujący zagrywką





 III Ligi

Dużyna

1.       

2.        

3.        

4.        

5.        

6.        

7.        

s

1.        

Dymowski Michał

JRG Kutno

1/1

0/1

0/1

0/1

0/1

0/1

0/1

1

2.        

Baranowski Michał

JRG Kutno

1/1

0/1

0/1

0/1

0/1

0/1

0/1

1

3.        

Kaczorowski Michał

JRG Kutno

-

-

-

1/1

0/1

0/1

1/2

2

4.        

Kaczorowski Tomasz

 

-

-

-

-

-

1/1

0/1

1

5.        

Królik Tomasz

JRG Kutno

-

-

-

1/1

1/2

3/5

1/6

6

6.        

Budner Łukasz

JRG Kutno

-

-

-

1/1

0/1

2/3

0/3

3

7.        

Tremboczyk Bartosz

Gim.2

2/2

0/2

0/2

2/4

0/4

 

 

 

8.        

Kubicki Przemysław

Gim.2

1/1

0/1

2/3

0/3

0/3

 

 

 

9.        

Piotrowski Karol

Gim.2

0/0

1/1

0/1

0/1

0/1

 

 

 

10.     

Kopeć Adam

Gim.2

0/0

1/1

0/1

0/1

0/1

 

 

 

11.     

Gąsowski Dariusz

Gim.2

-

-

-

-

2/2

 

 

 

12.     

Włodarczyk Wojciech

Fenix

1/1

2/3

0/3

0/3

5/8

0/8

 

 

13.     

Szymański Tomasz

Fenix

2/2

3/5

0/5

0/5

0/5

0/5

 

 

14.     

Jaskulski Artur

Fenix

0/0

2/2

4/6

0/6

2/8

0/8

 

 

15.     

Suliński Filip

Fenix

0/0

1/1

0/1

0/1

0/1

0/1

 

 

16.     

Domański Krzysztof

Fenix

0/0

1/1

0/1

0/1

0/1

0/1

 

 

17.     

Włodarczyk Damian

Fenix

--

-

-

2/2

2/4

0/4

 

 

18.     

Kochanek Mateusz

Fenix

-

-

-

-

-

2/2

 

 

19.     

Tuliński Tomasz

Agropol

1/1

-01

0/1

0/1

0/1

 

 

 

20.     

Barański Dominik

Agropol

4/4

0/4

0/4

0/4

0/4

 

 

 

21.     

Podogrodzki Michał

Agropol

0/0

0/0

3/3

0/3

1/4

 

 

 

22.     

Nowicki Marcin

Agropol

0/0

0/0

2/3

0/3

3/6

 

 

 

23.     

Piotrowska Adam

Agropol

-

-

-

-

1/1

 

 

 

24.     

Kowalski Jan

Agropol

-

-

-

-

1/1

 

 

 

25.     

Pietrzak Dominik

Witonia

1/1

0/1

1/2

1/3

1/4

0/4

 

 

26.     

Jeziorski Krystian

Witonia

0/0

1/1

0/1

0/1

0/1

0/1

 

 

27.     

Jędrzejczak Jan

Witonia

-

-

1/1

0/1

0/1

0/1

 

 

28.     

Jędrzejczak Adam

Witonia

- 

-

-

1/1

0/1

1/2

 

 

29.    

Olejniczak Dawid

Witonia

-

-

1/1

0/1

0/1

0/1

 

 

30.     

Jujka Damian

Witonia

-

-

-

-

1/1

2/3

 

 

31.     

Borzuchowski Dawid

P.Kaczory

1/1

0/1

0/1

0/1

0/1

0/1

 

 

32.     

Sakuła Grzegorz

P.Kaczory

0/0

1/1

0/1

0/1

0/1

0/1

 

 

33.     

Olejniczak Jakub

P.Kaczory

0/0

1/1

1/2

0/2

0/2

0/2

 

 

34.     

Wachowski Dawid

P.Kaczory

-

-

-

-

2/2

0/2

 

 

35.     

Cieplak Krzysztof

P.Kaczory

-

-

-

-

1/1

0/1

 

 

36.     

Wojtczak Krzysztof

Chem-Pak

1/1

0/1

2/3

1/4

1/5

1/6

0/6

6

37.     

Szymczak Bartosz

Chem-Pak

0/0

0/0

1/1

0/1

0/1

0/1

0/1

1

38.     

Kuleczka Łukasz

Chem-Pak

0/0

0/0

1/1

0/1

0/1

0/1

0/1

1

39.     

Budzyński Łukasz

Chem-Pak

-

-

-

1/1

2/3

2/5

0/5

5

40.     

Czarnecki Arkadiusz

Chem-Pak

-

-

-

1/1

0/1

0/1

1/2

2

41.     

Szynkiewicz Jarosław

Chem-Pak

-

-

-

-

-

1/1

1/2

2

42.     

Rajski Tomasz

Chem-Pak

-

-

-

-

-

1/1

0/1

1

43.     

Kłudczyński Maciej

Chem-Pak

-

-

-

-

-

-

1/1

1

44.     

Fejdys Dominik

Bzura

1/1

0/1

-/1

1/2

0/2

0/2

 

 

45.     

Lewandowski Wojciech

Bzura

1/1

1/2

1/3

0/3

1/4

1/5

 

 

46.     

Lewandowski Piotr

Bzura

-

-

3/3

0/3

0/3

0/3

 

 

47.     

Kapuściński Sebastian

Bzura

1/1

0/1

1/2

2/4

0/4

1/5

 

 

48.     

Świątkowski Łukasz

Bzura

0/0

7/7

5/12

1/13

4/17

1/18

 

 

49.    

Olejniczak Marcin

Bzura

-

-

-

-

-

2/2

 

 

50.   

Racewicz Tomasz

 

-

-

-

-

-

1/1

 

 


Kolorem czerwonym oznaczono zawodnika prowadzącego w punktacji.




Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
 
Reklama
 
Zespołu startujące w KALS 2012 -2013
 
I Liga
1.Waleczne Pumy Kutno
2.Gostynin Team
3.GKS Bedlno
4.Szczawin Kościelny
5.ZAXA Rdutów
6.AZS WSGK Kutno
7.Aura Łąck
8.Farbis Łowicz
II Liga
1.Stone Team Kamień
2.Volley Team Żychlin
3.Bzura Sobota
4.Zryw Kutno
5.Rolpuch Kutno
6.Kaszewy
7.Fenix Kutno
8.Potężne Kaczory
III Liga
1.Łęczyca
2.Chem Pak Kutno
3.Agropol Kutno
4..Witonia
5.Mazew /g.Daszyna
6 Centr Pack
7. UKS Gladiator Parzęczew
8. BKS Bratoszewice
Organizator
 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie
dyr. Paweł Ślęzak
99-300 Kutno Kosciuszki 26
Komisarz Ligi
 
Marek Witkowski
e-mail : marwit165@wp.pl
Miejsce rozgrywek
 
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kutnie ul. Łąkoszyńska 9
 
118624 odwiedzający
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=