Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
   
 
  III liga - składy zespołów 2012-13

GKS BRATOSZEWICE

Wiek

Wzrost

Pozycja

1.

Michał Fijołek

 

 

 

2.

Jakub Kosielski

 

 

 

3.

Bartłomiej Pakowski

 

 

 

4.

Tomasz Gałązka

 

 

 

5.

Daniel Alagierski

 

 

 

6.

Radek Sitkiewicz

 

 

 

7.

Bartosz Cierbikowski

 

 

 

8.

Jakub Urbanik

 

 

 

9.

Michał Piela

 

 

 

10.

Damian Śliwkiewicz

 

 

 

11.

 

 

 

 

12.

 

 

 

 

13.

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

15.

 

 

 

 

TR

 














GLADIATOR PARZĘCZEW

Wiek

Wzrost

Pozycja

1.

Skarbek Artur

     

2.

Kuzaniak Roman

     

3.

Kurowski Paweł

     

4.

Dębski Paweł

     

5.

Janicki Piotr

     

6.

Główczyński Michał

     

7.

Gałek Maciej

     

8.

Stańczyk Tomasz

     

9.

Łuczak Karol

     

10.

Dośpiał Piotr

     

11.

       

12.

       

13.

       

14.

       

15.

 

 

 

 

 T

Kurowski Paweł


















ŁĘCZYCA

Wiek

Wzrost

Pozycja

1.

Kurowski Szymon

     

2.

Irzykowski Michał

     

3.

Kupis Eryk

     

4.

Rosolak Robert

     

5.

Grzybowski Marek

     

6.

Gręda Dominik

     

7.

Domagała Sebastian

     

8.

Kornat Marcin

     

9.

Bednarek Krzysztof

     

10.

       

11.

       

12.

       

13.

       

14.

       

15.

 

 

 

 

 T

Bednarek Krzysztof



















MAZEW/g. Daszyna

Wiek

Wzrost

Pozycja

1.

Pieczewski Paweł

     

2.

Kowalczyk Piotr

     

3.

Wacławski Bartłomiej

     

4.

Sikorski Dawid

     

5.

Szymański Marek

     

6.

Nowak Robert

     

7.

Jurczak Jarosław

     

8.

       

9.

       

10.

       

11.

       

12.

       

13.

       

14.

       

15.

 

 

 

 

 T

 


















CHEM PAK KUTNO

Wiek

Wzrost

Pozycja

1.

Wojtczak Krzysztof

29

 

 

2.

Budzyński Łukasz

29

 

 

3.

Szynkiewicz Jarosław

29

 

 

4.

Radosław Różycki

30

 

 

5.

Bartosz Szymczak

25

 

 

6.

Arek Czarnecki

19

 

 

7.

Wojtek Śnieguła

32

 

 

8.

Mateusz Stasiak

23

 

 

9.

Tomasz Rajski

35

 

 

10.

Bartosz Barcikowski

26

 

 

11.

Krzysztof Szatkowski

53

 

 

12.

 

 

 

 

13.

 

 

 

 

14.

 

 

 

 

15.

 

 

 

 

TR

 














WITONIA

Wiek

Wzrost

Pozycja

1.

Jędrzejczak Jan

     

2.

Jędrzejczak Adam

     

3.

Pietrzak Dominik

     

4.

Ślepecki Przemysław

     

5.

Olejniczak Dawid

     

6.

Król Tomasz

     

7.

Górecki Marcin

     

8.

Jujka Damian

     

9.

       

10.

       

11.

       

12.

       

13.

       

14.

       

15.

 

 

 

 

 T

Jan Jędrzejczak



Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
 
Reklama
 
Zespołu startujące w KALS 2012 -2013
 
I Liga
1.Waleczne Pumy Kutno
2.Gostynin Team
3.GKS Bedlno
4.Szczawin Kościelny
5.ZAXA Rdutów
6.AZS WSGK Kutno
7.Aura Łąck
8.Farbis Łowicz
II Liga
1.Stone Team Kamień
2.Volley Team Żychlin
3.Bzura Sobota
4.Zryw Kutno
5.Rolpuch Kutno
6.Kaszewy
7.Fenix Kutno
8.Potężne Kaczory
III Liga
1.Łęczyca
2.Chem Pak Kutno
3.Agropol Kutno
4..Witonia
5.Mazew /g.Daszyna
6 Centr Pack
7. UKS Gladiator Parzęczew
8. BKS Bratoszewice
Organizator
 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie
dyr. Paweł Ślęzak
99-300 Kutno Kosciuszki 26
Komisarz Ligi
 
Marek Witkowski
e-mail : marwit165@wp.pl
Miejsce rozgrywek
 
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kutnie ul. Łąkoszyńska 9
 
118624 odwiedzający
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=