Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
   
 
  III liga - MVP meczu


                      Najlepszy zawodnik meczu  

I

12.11.2011

1.         

Godz.15.00

JRG Kutno-Gim 2 Kutno

Adam Baranowski - JRG

2.         

Godz.16.00

Fenix - Bzura

Łukasz Świątkowski - Bzura

3.         

Godz.17.00

Witonia- Agropol

Dominik Barański - Agropol

4.         

Godz.18.00

Potężne Kaczory- Chem Pak

Dawid Borzuchowski- Kaczory

5.         

Godz.19.00

Potężne Kaczory - Witonia

Włodarczyk Rafał -Kaczory

II

19.11.2011

6.         

Godz.15.00

Fenix - Gim 2 Kutno

 Tomasz Szymański- Fenix

7.         

Godz.16.00

Agropol- Bzura

 Łukasz Świątkowski - Bzura

8.         

Godz.17.00

Chem Pak- JRG Kutno

 Macjej Kłudczynski - Chem Pak

9.         

Godz.18.00

Agropol- Chem Pak

 Lukasz Kuleczka

26.11.2011 WOLNY TERMIN

III

03.12.2011

10.      

Godz.14.00

Potężne Kaczory -Agropol

 Arkadiusz Kubiak -Agropol

11.      

Godz.15.00

Fenix -JRG Kutno

 Artur Jaskulski - Fenix

12.      

Godz.16.00

Potężne Kaczory -Fenix

 Damian Włodarczyk -Fenix

13.      

Godz.17.00

Gim 2 Kutno-Bzura

 Piotr Lewandowski -Bzura

14.      

Godz.18.00

Chem Pak- Bzura

 Dominik Fejdys - Bzura

IV

10.12.2011

15.      

Godz.14.00

Agropol-Fenix -

 Wojciech Włodarczyk - Fenix

16.      

Godz.15.00

Bzura- JRG Kutno

 Łukasz Świątkowski - Bzura

17.      

Godz.16.00

Witonia- Gim 2 Kutno

Jan Jędrzejczak - Witonia 

18.      

Godz.17.00

JRG Kutno- Chem Pak

Maciej Kłudczyński - Chem Pak

19.      

Godz.18.00

Witonia-Chem Pak

 Łukasz Budzyński - Chem Pak

 

17.12.2011 –WOLNY TERMIN

V

07.01.2012

20.      

Godz.15.00

Gim 2 Kutno- Chem Pak

 Maciej Kłudczyński - Chem Pak

21.      

Godz.16.00

Fenix - Chem Pak

 Artue Rosalak - Fenix

22.      

Godz.17.00

Witonia-Bzura

 Łukasz Świątkowski - Bzura

23.      

Godz.18.00

Witonia- JRG Kutno

 Dominik Pietrzak - Witonia

24.      

Godz.19.00

Potężne Kaczory - JRG Kutno

 Wachowski Dawid - Kaczory

VI

14.01.2012

25.      

Godz.14.00

Potężne Kaczory -Bzura

Fertała Adam - Bzura 

26.      

Godz.15.00

Witonia-Fenix

 Wojtek Włodarczyk - Fenix

27.      

Godz.16.00

Potężne Kaczory -Gim 2 Kutno

Dawid Borzuchowski - Kaczory

28.      

Godz.17.00

Agropol- Gim 2 Kutno

Michał Podogrocki - Agropol 

29.      

Godz.18.00

Agropol- JRG Kutno

 Arkadiusz Kubiak - Agropol








































              II runda

I

28.01.2012

1.         

Godz.15.00

Potężne Kaczory - Bzura

 Adam Fertał - Bzura

2.         

Godz.16.00

Potężne Kaczory -Fenix

 Tomasz Szymański - Fenix

3.         

Godz.17.00

Witonia - Agropol Kutno

 Dominik Pietrzak - Witonia

4.         

Godz.18.00

Witonia - JGRG Kutno

 Tomasz Król - JRG

II

04.02.2012

5.         

Godz.11.00

Fenix - Gim 2 Kutno

 Damian Włodarczyk - Fenix

6.         

Godz.12.00

Potężne Kaczory - JRG Kutno

 Dawid Borzuchowski - Kaczory

7.         

Godz.13.00

Witonia - Gim 2 Kutno

 Przemysław Ślepecki -Witonia

8.         

Godz.14.00

Potężne Kaczory -Agropol

 Dawid Wachowski - Kaczory

9.         

Godz.15.00

Witonia - Chem Pak

 Maciej Kłudczyński Chem Pak

10.      

Godz.16.00

Agropol - Bzura

 Wojciech Lewandowski - Bzura

11.      

Godz.17.00

Bzura - Chem Pak

 Łukasz Świątkowski - Bzura

III

11.02.2012

12.      

Godz.15.00

Gim 2 Kutno - JRG Kutno

 Łukasz Budner- JRG

13.      

Godz.16.00

Fenix – Bzura

 Łukasz Świątkowski - Bzura

14.      

Godz.17.00

Gim 2 Kutno- Chem Pak

 Tomasz Rajski - Chem Pak

15.      

Godz.18.00

Agropol - JRG Kutno

 Arkadiusz Kubiak - Agropol

IV

18.02.2012

16.      

Godz.15.00

Gim 2 Kutno - Bzura

 WO

17.      

Godz.16.00

Agropol - Fenix

Wojciech Włodarczyk -Fenix

18.      

Godz.17.00

Potężne Kaczory - Gim 2 Kutno

Dawid Borzuchowski Kaczory 

19.      

Godz.18.00

Fenix - Chem Pak

 Arkadiusz Czarnecki - Chem Pak

V

03.03.2012

20.      

Godz.15.00

Witonia - Fenix

 Rafał Wachowski - Fenix

21.      

Godz.16.00

Potężne Kaczory - Witonia

 Dawid Borzuchowski - Kaczory

22.      

Godz.17.00

Bzura - JRG Kutno

 Domi ik Fejdyś - Bzura

23.      

Godz.18.00

Potężne Kaczory - Chem Pak

 Dawid Borzuchowski - Kaczory

VI

10.03.2012

24.      

Godz.15.00

Agropol - Gim 2 Kutno

Arkadiusz Kubiak - Agropol 

25.      

Godz.16.00

Witonia - Bzura

 Dominik Fejdyś - Bzura

26.      

Godz.17.00

Agropol - Chem Pak

 Maciej Kłudczyński - Chem Pak

27.      

Godz.18.00

Fenix - JRG Kutno

 Mateusz Kochanek - Fenix












Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
 
Reklama
 
Zespołu startujące w KALS 2012 -2013
 
I Liga
1.Waleczne Pumy Kutno
2.Gostynin Team
3.GKS Bedlno
4.Szczawin Kościelny
5.ZAXA Rdutów
6.AZS WSGK Kutno
7.Aura Łąck
8.Farbis Łowicz
II Liga
1.Stone Team Kamień
2.Volley Team Żychlin
3.Bzura Sobota
4.Zryw Kutno
5.Rolpuch Kutno
6.Kaszewy
7.Fenix Kutno
8.Potężne Kaczory
III Liga
1.Łęczyca
2.Chem Pak Kutno
3.Agropol Kutno
4..Witonia
5.Mazew /g.Daszyna
6 Centr Pack
7. UKS Gladiator Parzęczew
8. BKS Bratoszewice
Organizator
 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie
dyr. Paweł Ślęzak
99-300 Kutno Kosciuszki 26
Komisarz Ligi
 
Marek Witkowski
e-mail : marwit165@wp.pl
Miejsce rozgrywek
 
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kutnie ul. Łąkoszyńska 9
 
118624 odwiedzający
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=