Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
   
 
  III liga - 2 runda wszystkie wyniki


II Runda

Nazwa zespołu

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

Pkt.

   Sety

Małe pkt.

Ratio

M

1.

Bzura Sobota

 

 

2-1  2

 

2-0  3

2-1  2

2-0  3

2-1  2

12

30

10:03

24:03

282:199

632:441

1.4331

1

 

63:55

 

50:33

62:48

50:00

57:63

2.

Witonia

 

 

 

1-2  1

1-2  1

2-1  2

2-0  3

 

07

16

06:05

14:16

243:229

594:608

0.9770

6

 

 

62:58

64:69

65:63

52:39

 

3.

Potężne Kaczory

1-2  1

 

 

2-1  2

 

2-1  2

2-0  3

1-2  1

09

18

08:06

17:13

283:270

626:592

1.0574

3

55:63

 

63:55

 

64:59

50:32

51:61

4.

JRG Kutno

 

2-1  2

1-2  1

 

1-2  1

0-2  0

2-0  3

 

07

11

06:07

09:19

253:256

525:600

0.8750

7

 

58:62

55:53

53:53

37:50

50:38

 

5.

Chem-Pak Kutno

0-2  0

2-1  2

 

2-1  2

 

 

2-1  2

2-1  2

08

18

08:06

16:14

274:282

624:617

1.0113

4

33:50

69:64

 

53:53

 

58:58

61:57

6.

Agropol Kutno

1-2  1

1-2  1

1-2  1

2-0  3

 

 

 

0-2  0

06

18

05:08

15:16

258:278

633:642

0.9860

5

48:62

63:65

59:64

50:37

 

 

38:50

7.

Gim. 2 Kutno

 

0-2  0

0-2  0

0-2  0

1-2  1

 

 

0-2  0

00

01

01:10

01:24

190:260

420:610

0.6885

8

 

39:52

32:50

38:50

58:58

 

23:50

8.

Fenix Kutno

1-2  1

 

2-1  2

 

1-2  1

2-0  3

2-0  3

 

10

26

08:05

20:09

281:230

646:542

1.1919

2

63:57

 

61:51

 

57:61

50:38

50:23

                                                                                                                                                                                                                                               





 

Kutnowska Amatorska Liga Siatkówki
 
Reklama
 
Zespołu startujące w KALS 2012 -2013
 
I Liga
1.Waleczne Pumy Kutno
2.Gostynin Team
3.GKS Bedlno
4.Szczawin Kościelny
5.ZAXA Rdutów
6.AZS WSGK Kutno
7.Aura Łąck
8.Farbis Łowicz
II Liga
1.Stone Team Kamień
2.Volley Team Żychlin
3.Bzura Sobota
4.Zryw Kutno
5.Rolpuch Kutno
6.Kaszewy
7.Fenix Kutno
8.Potężne Kaczory
III Liga
1.Łęczyca
2.Chem Pak Kutno
3.Agropol Kutno
4..Witonia
5.Mazew /g.Daszyna
6 Centr Pack
7. UKS Gladiator Parzęczew
8. BKS Bratoszewice
Organizator
 
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kutnie
dyr. Paweł Ślęzak
99-300 Kutno Kosciuszki 26
Komisarz Ligi
 
Marek Witkowski
e-mail : marwit165@wp.pl
Miejsce rozgrywek
 
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Kutnie ul. Łąkoszyńska 9
 
118994 odwiedzający
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=